Top

Πρόγραμμα Μαθημάτων

Είναι υποχρεωτική η κράτηση θέσης για τη συμμετοχή σας στα μαθήματα!

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
08.30
Morning yoga flow All levels
Γιάννα Τζίμα
08.30
09.30
Morning yoga flow All levels
Γιάννα Τζίμα
08.30
09.30
09.00
10.00
Pilates-Yoga (Garuda method)
Ειρήνη Ζιάκου
10.00
11.00
Pilates-Yoga (Garuda method)
Ειρήνη Ζιάκου
10.00
11.00
10.30
Yoga flow All levels
Ιωάννα Καλογερή
10.30
11.30
11.00
12.00
Soft flow yoga All levels
Αγγελική Λαλαγιάννη
12.00
13.00
Soft flow yoga All levels
Αγγελική Λαλαγιάννη
12.00
13.00
12.30
13.00
13.30
17.30
Yoga KIDS 9-13 ετών
Μαρίνα Τριάντου
17.30
18.30
Acrobatic dance KIDS
Αναστασία
17.30
18.30
Yoga KIDS 4-8 ετών
Μαρίνα Τριάντου
17.30
18.30
18.00
19.00
Pilates-Yoga (Garuda method)
Ειρήνη Ζιάκου
19.00
20.00
Yoga flow All levels
Πωλίνα Βιδάλη
19.00
20.15
Pilates-Yoga (Garuda method)
Ειρήνη Ζιάκου
19.00
20.00
Yoga flow & Meditation All levels
Αγγελική Λαλαγιάννη
19.00
20.15
Yoga flow All levels
Πωλίνα Βιδάλη
19.00
20.15
19.30
20.00
Lindy hop/swing Shoo fly pie
Μαρία & Δημήτρης
20.15
21.15
20.30
Lindy hop/swing Smooth Sailing NEW
Δονάτα & Τίμος
20.30
21.30
Authentic jazz dance Jumping at the Woodside
Δονάτα Λεκατσα
20.30
21.30
Authentic jazz dance Easy does it NEW
Δονάτα Λεκατσά
20.30
21.30
21.00
21.30
Lindy hop/swing Hot biscuits
Μαρία & Δημήτρης
21.30
22.30
Lindy hop/swing Moppin' & Boppin'
Δονάτα & Τίμος
21.30
22.30
22.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
17.30
Yoga KIDS 9-13 ετών
Μαρίνα Τριάντου
17.30
18.30
Acrobatic dance KIDS
Αναστασία
17.30
18.30
Yoga KIDS 4-8 ετών
Μαρίνα Τριάντου
17.30
18.30
18.00

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
12.00
12.30
13.00
13.30
17.30
Acrobatic dance KIDS
Αναστασία
17.30
18.30
18.00
20.00
Lindy hop/swing Shoo fly pie
Μαρία & Δημήτρης
20.15
21.15
20.30
Lindy hop/swing Smooth Sailing NEW
Δονάτα & Τίμος
20.30
21.30
Authentic jazz dance Jumping at the Woodside
Δονάτα Λεκατσα
20.30
21.30
Authentic jazz dance Easy does it NEW
Δονάτα Λεκατσά
20.30
21.30
21.00
21.30
Lindy hop/swing Hot biscuits
Μαρία & Δημήτρης
21.30
22.30
Lindy hop/swing Moppin' & Boppin'
Δονάτα & Τίμος
21.30
22.30
22.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
08.30
Morning yoga flow All levels
Γιάννα Τζίμα
08.30
09.30
Morning yoga flow All levels
Γιάννα Τζίμα
08.30
09.30
09.00
10.00
Pilates-Yoga (Garuda method)
Ειρήνη Ζιάκου
10.00
11.00
Pilates-Yoga (Garuda method)
Ειρήνη Ζιάκου
10.00
11.00
10.30
Yoga flow All levels
Ιωάννα Καλογερή
10.30
11.30
11.00
12.00
Soft flow yoga All levels
Αγγελική Λαλαγιάννη
12.00
13.00
Soft flow yoga All levels
Αγγελική Λαλαγιάννη
12.00
13.00
12.30
17.30
Yoga KIDS 9-13 ετών
Μαρίνα Τριάντου
17.30
18.30
Yoga KIDS 4-8 ετών
Μαρίνα Τριάντου
17.30
18.30
18.00
19.00
Pilates-Yoga (Garuda method)
Ειρήνη Ζιάκου
19.00
20.00
Yoga flow All levels
Πωλίνα Βιδάλη
19.00
20.15
Pilates-Yoga (Garuda method)
Ειρήνη Ζιάκου
19.00
20.00
Yoga flow & Meditation All levels
Αγγελική Λαλαγιάννη
19.00
20.15
Yoga flow All levels
Πωλίνα Βιδάλη
19.00
20.15
19.30
20.00

Δευτέρα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

No lessons-events available!

Keep me Posted

Κάνετε εγγραφή στο Newsletter μας για να ενημερώνεστε για νέες Εκδηλώσεις και σχετικά με το Πρόγραμμα Μαθημάτων

    hobnob
    Καλωσορίσατε στο Hobnob